ثبت نام و قوانین

مراحل ثبت نام

١) رزرو:
برای رزرو، از طریق تماس با مسؤل ثبت نام و اطلاع از وجود ظرفیت خالی، اطمینان حاصل نمایید.

٢) اطلاع از قوانین و مقررات:
– لطفاً پیش از ثبت نام قطعی، “قرارداد تور” و همچنین “شرایط کنسلی” را مطالعه فرمایید. در صورتیکه به نمایندگی از چند نفر ثبت نام می‌نمایید، اطلاع رسانی موارد مذکور به همراهانتان بر عهده شماست.
– حضور همراهان زیر ١٨ سال تمام منوط همراهی والدین و یا داشتن رضایت نامه کتبی والدین است.
– شرکت در برنامه منوط به قبول مندرجات “قرارداد تور” می‌باشد.
– با واریز وجه، ثبت نام قطعی شده و به منزله قبول شرایط “قراداد تور” و “قوانین کنسلی تور” است. عدم اطلاع از مندرجات، حقی را ایجاد نمی‌کند.
– به جهت اطلاع عزیزان همسفر، مفاد قرارداد در اینجا ذکر شده و قبل از شروع حرکت، نسخه کتبی قرارداد، تنها جهت امضاء در اختیارتان قرار می‌گیرد. عدم امضاء به منزله عدم پذیرش نمی‌باشد، مگر آنکه از همراهی گروه امتناع نمایید. در صورت انصراف از سفر، در زمان حرکت، هیچ مبلغی عودت داده نمی‌شود.

٣) ثبت نام قطعی:
ثبت نام زمانی “قطعی” تلقی می‌گردد که واریز وجه بصورت کلی یا جزیی انجام شده باشد. رزرو جا به تنهایی نشانگر ثبت نام قطعی نیست.
رزرو جا بدون واریز وجه و بدون هماهنگی با مسؤل مستقیم ثبت نام، حداکثر ۶ ساعت اعتبار داشته و در صورت عدم واریز وجه، انصراف تلقی گردیده و الویت با عزیزانی خواهد بود که در نوبت ثبت نام هستند.
در صورت علاقمندی به شرکت پس از فرصت ۶ ساعته، لطفاً پیش از واریز وجه مجدداً از وجود ظرفیت خالی اطلاع حاصل نمایید.

قرارداد تور

توافقنامه شرکت در برنامه‌های سفر “گروه طبیعت گردی پا به پا”

اینجانب به شماره شناسنامه/ کد ملی که در این قرارداد با نام “گردشگر” یا “مسافر” شناخته می شوم، ضمن تأیید اطلاعات شناسنامه ای فوق، با آگاهی کامل از بندهای ذکر شده ذیل و پشت صفحه، در کمال سلامت و آزادی، آمادگی خود را برای شرکت در تور در تاریخ اعلام می دارم. همچنین، بدین وسیله اعلام می دارم که سابقه هیچگونه بیماری خاص از قبیل بیماری قلبی، آسم، صرع و مشابه نداشته و هیچ ممنوعیتی برای فعالیت فیزیکی، کوله کشی، اقامت در طبیعت و مشابه آن ندارم.

شماره تلفن برای تماس ضروری (یکی از بستگان نزدیک): ………………………………………….. ………………………………………….. …………………………………………..

۱- قوانین کلی
۱-۱- شرکت افراد در برنامه به معنای اطلاع کامل از شرایط، دشواری ها و کمبودها و پذیرش آنها است و عدم اطلاع حقی را برای گردشگر ایجاد نمی کند. اطلاعات، از راه های مختلف مانند سایت، ایمیل، تماس تلفنی و پیامک برای مسافر قابل دست یابی است.

۱-۲- شرکت افراد در برنامه های سفر منوط به اجازه خانواده فرد بوده و گردشگر با امضاء این توافقنامه، اخذ این اجازه را تأیید می نمایند.

۱-۳- امضاء کنندگان این توافق نامه بدین وسیله با آگاهی کامل، تمام مسؤلیت هر نوع حادثه، رویداد ناخوش آیند و بیماری احتمالی در طول سفر و بعد سفر که ریشه در زمان سفر داشته باشد را شخصاً بر عهده می گیرند و حق پیگیری و شکایت از مسؤلین گروه، سرپرست و سایر دست اندرکاران سفر، از گردشگر و وکلای قانونی و قراردادی ایشان اعم از خانواده، وکیل و… سلب می شود.

۱-۴- مجموعه برگزارکننده تور در صورت به حد نصاب نرسیدن مجاز به کنسل کردن تور است که حداقل ۷۲ ساعت قبل از زمان تور به اطلاع مسافر رسیده و تمامی وجوه بازپرداخت می شود.

۲- شرایط بیمه
۲-۱- تمامی مسافران، در طول زمان سفر زیر پوشش بیمه می باشند. شرایط بیمه هر سفر و سقف پرداخت هزینه های درمان و خسارت، متناسب با نوع سفر متفاوت است و گردشگر می تواند قبل از سفر از شرایط بیمه مطلع گردد. در صورت بروز هر حادثه ای، حادثه دیده شخصاً تمام هزینه های درمان را پرداخت کرده و حداکثر تا ۲۴ ساعت بعد از اتمام برنامه سفر به سرپرست اطلاع داده و تمام فاکتورهای درمان را تحویل ایشان میدهد تا پیگیری لازم برای اخذ هزینه ها از شرکت بیمه انجام شود.

۲-۲- در صورت بروز حادثه یا بیماری و ایجاد خسارت مالی و جانی به گردشگر، مجموعه برگزارکننده تور تلاش خود را برای جبران خسارت از مؤسسه بیمه خواهد کرد. اما در صورت عدم موفقیت برای دریافت کل یا بخشی از خسارت وارد شده، و یا افزایش هزینه های درمان و خسارت تا بیش از مبلغ تضمین شده توسط شرکت بیمه، گروه (آژانس) و سرپرست برنامه هیچگونه مسؤلیتی در قبال پرداخت کل یا مابقی هزینه های خسارت یا درمان بر عهده نمی گیرند.

تبصره: بیمه شخص ثالت وسایل نقلیه (اتوبوس، مینی بوس، نیسان، سواری، قایق و…) شامل موارد فوق نبوده و مسافر آسیب دیده مختار به پیگیری شخصی و استفاده از این بیمه و مطالبه آن از صاحب وسیله نقلیه و شرکت بیمه کننده می باشد.

۳- در طول سفر
۳-۱- در طول سفر تبلیغ و معرفی سایر تورها، آژانس های مسافرتی، شرکت های هرمی و همچنین فعالیت های سیاسی مجاز نیست. فعالیت های اقتصادی، فرهنگی، مذهبی نیز باید با هماهنگی سرپرست برنامه صورت گیرد.

۳-۲- کسب اطلاع از تجهیزات و مایحتاج مورد نیاز برای هر سفر و همراه داشتن آنها، مراقبت از تجهیزات شخصی بر عهده مسافر است.

۳-۳- رعایت قوانین کشور ایران، شئونات و پوشش اسلامی، حریم های اخلاقی و رعایت حقوق سایر مسافران در کلیه برنامه ها ضروری است.

۳-۴- اقامت در چادر مشترک تنها برای افراد متأهل و محارم با شرط به همراه داشتن مدارک شناسایی معتبر مجاز است.

۳-۵- حمل و استفاده از مواد مخدر و مشروبات الکلی و به طور کلی مواردی که در قانون جرم شمرده می شود مجاز نیست. به منظور احترام به حقوق همسفران، کشیدن سیگار و پیپ و قلیان در نقاطی که در دید سایر مسافران است مجاز نمی باشد.

۳-۶- در جهت حفظ امنیت گروه در محیط های طبیعی، گردشگر موظف است پیوسته همراه دیگر گردشگران بوده و به راهنمایی ها و هشدارهای سرپرست برنامه توجه نماید. سرپرست برنامه یا جانشینان وی در هر زمانی حق اعمال تغییر در برنامه سفر را دارند. در صورت عدم توجه به این نکته و عدم حضور به موقع در محل های قرار، مسافر شخصاً تمام عواقب آنرا بر عهده خواهد داشت.

۳-۷- در طول برنامه سفر انجام فعالیت هایی همچون شنا، غواصی، موتورسواری، موتور چهارچرخ، پرواز با کایت و گلایدر و کلیه فعالیت هایی که به هر شکل خطرناک محسوب می شوند و سایر بازی ها و شوخی های خطرناک و فعالیت هایی که به طبیعت و محیط زیست آسیب میرساند حتی با وجود صدور اجازه شفاهی سرپرست مجاز نیست. مگر در مواردی که از قبل به صورت کتبی اعلام شده است.

۳-۸- در گشت های زمینی تقدم جا در وسیله نقلیه بر اساس نظر سرپرست برنامه است.

۳-۹- نحوه استقرار مسافران در خانه محلی و کمپ های مشابه، بسته به شرایط تور، امکانات و قوانین کشور است و هیچ گونه تعهدی نسبت به در اختیار قرار دادن اتاق یا کمپ اختصاصی به مسافران و افراد متأهل وجود ندارد.

۳-۱۰- همراه داشتن کارت شناسایی عکس دار و کارت ملی برای مسافر ضروری است.

۳-۱۱- در صورت افزایش نرخ در قیمت تور اعم از افزایش نرخ بلیط، هتل یا خدمات دیگر، با ارائه مدرک مستند مسافر موظف به پرداخت مابه تفاوت اعلام شده است.

۳-۱۲- هزینه های اضافی و خارج از برنامه تور بر عهده مسافر است. اطلاع از این هزینه ها در زمان ثبت نام بر عهده مسافر است.

۳-۱۳- درخواست انصراف از سفر و عودت وجه باید حضوری و توسط شخص مسافر همراه با مدارک شناسایی باشد.

۴- توجهات
۴-۱- حق انتشار تصاویر و فیلم های سفر با موافقت اشخاص حاضر در تصویر ممکن است.

۴-۲- حق انتشار و استفاده از شماره تماس، ایمیل و سایر روش های ارتباطی افراد حاضر در برنامه به جهت مصارف غیر شخصی مجاز نیست.

۴-۳- این توافق نامه در یک نسخه، ۵ عنوان، ۱۸ بند و ۱ تبصره تدوین گردیده و ادامه حضور گردشگر در برنامه سفر بعد از توزیع این برگه به منزله پذیرش و امضاء مفاد آن است. در صورت عدم رعایت هریک از موارد فوق الذکر، مسؤلان برنامه می توانند شخص را در هر لحظه ای از گروه منفک نموده و در صورت نیاز در اختیار مسؤلین انتظامی قرار دهند. مسافر در صورت تمایل قبل از سفر می تواند با مراجعه به آژانس نسبت به دریافت نسخه دوم یا همان نسخه مسافر اقدام نماید.

شرایط کنسلی

شرایط کنسل شدن برنامه و انصراف

١) اجراى صحیح و ایمن برنامه برای برگزارکنندگان در اولویت قرار دارد، لذا در هر مرحله اى، چه قبل و چه در حین سفر، سرپرست برنامه حق کنسل کردن آنرا دارد.
٢) شرایط آب و هوایى در سفرهای طبیعت گردی به دلیل ایجاد شرایط ناایمن می تواند باعث کنسل شدن برنامه گردد.
٣) در صورت کنسل شدن برنامه قبل از شروع، از طرف برگزار کنندگان به هر دلیل، تمام وجه پرداختی عودت می شود.
۴) در صورت کنسل شدن برنامه، پس از شروع آن، هزینه های صرف شده کسر و باقی آن بازگردانده می شود.
۵) در صورت انصراف مسافر طبق روش های زیر، مبلغ عودت داده می شود:

انصراف تا ٢ هفته پیش از شروع سفر ٧٠درصد مبلغ عودت داده می شود

انصراف از ٢ تا ١ هفته پیش از شروع سفر ۵٠درصد مبلغ عودت داده می شود

انصراف از ١ هفته تا ۴ روز پیش از شروع سفر ۴٠درصد مبلغ عودت داده می شود

انصراف از ۴ روز تا ۴٨ ساعت پیش از شروع سفر ٢٠درصد مبلغ عودت داده می شود

انصراف از ۴٨ ساعت به بعد یا عدم حضور در تور، هیچ مبلغی عودت داده نمی شود

ثبت نام کاربر در حال حاضر غیر فعال است. با مدیر سایت تماس بگیرید